Sprchy

Sanitární stěny do sprch nabízíme ve dvou sytémových variantách. Základním a nejvíce odebíraným systémem do sprch je CP13. Jedná se o kompaktní laminátovou desku HPL tloušťky 13mm. Druhou variantou je deska pod označením WF32 z oboustranně laminovaného extrudovaného polystyrenu tloušťky 32mm s dvojitým lištováním eloxovanými hliníkovými profily. Vizuálně je WF 32 od sytému ALU32, používaného na WC, nerozeznatelná.

Systém WF32 je v případě osazení dveří opatřen standardní eloxovanou klikou se signalizací volno /obsazeno, připadně lze udělat i přípravu na FAB zámek. Systém CP13 využívá specifickou eloxovanou koukli a WC kličku, varianta FAB je ale také možná. Sprchové kabiny jsou montovány na nerezové stavitelné nožičky s plastovou, nebo eloxovanou hliníkovou krytkou, případně přímo na podlahu do profilu. Každé provedení je na zeď, či do podlahy osazováno do eloxovaných hliníkových profilů.

Barevnost desek CP13 lze vybírat ze vzorníku Fundermax. Standarními odstíny desek jsou bílá W980 a světle šedá U708. Provedení WF32 je dostupné pouze ve standardních barvách W980 a U708. Eloxované hliníkové profily a krytky nožiček je možné nastříkat do libovolné barvy dle vzorníku RAL a na dveře u systémů WF32 je možno namontovat libovolné rozetové kování dle výběru investora. Dveře jsou zavěšeny na naše standardní nerezové panty. Dělící příčky do sprch z našich systémů jsou plně omyvatelné, voděodolné a snadno udržovatelné.

Více
Katalog ke staženíStáhnout PDF

Poptávka

Jméno
Město
Telefon
E-mail
Slevový kód
Příloha
Poptávám


Souhlasím se zpracováním osobních údajů


Odeslat

OK
ANO   NE