WC

Sanitární stěny na WC nabízíme ve třech sytémových variantách. Základním a nejvíce odebíraným systémem na WC je ALU32. Jedná se o oboustranně laminovanou dřevotřískovou desku tloušťky 32mm, s hranou lemovanou hliníkovými profily. Druhou variantou je stejná deska pod označením ABS 32, která je lemována plastovou hranou a umožňuje užití skrytých pantů. Třetím a posledním provedením je kompaktní laminátová deska HPL tloušťky 13mm, označena jako CP13. Toto provedení je také zcela voděodolné.

Oba sytémy ALU32 a ABS32 jsou opatřeny standardní eloxovanou klikou se signalizací volno /obsazeno, připadně lze udělat i přípravu na FAB zámek. Systém CP13 využívá specifickou eloxovanou koukli a WC kličku, varianta FAB je ale také možná. WC kabiny jsou montovány na nerezové stavitelné nožičky s plastovou, nebo eloxovanou hliníkovou krytkou. Každé provedení je na zeď osazováno do eloxovaných hliníkových profilů.

Barevnost desek ALU32 a ABS32 lze vybírat ze vzorníku EGGER desky CP13 pak podle vzorníku Fundermax. Standarními odstíny desek jsou bílá W980 a světle šedá U708. Eloxované hliníkové profily a krytky nožiček je možné nastříkat do libovolné barvy dle vzorníku RAL a na dveře u systémů ALU32 a ABS32 je možno namontovat libovolné rozetové kování dle výběru investora. Dveře jsou zavěšeny na naše standardní nerezové panty.

Dělící příčky na WC z našich systémů jsou plně omyvatelné, a snadno udržovatelné. Jsou vhodné i do prostor se zvýšenou vlhkostí, systémy ALU32 a ABS32 však nesmí být v přímém kontaktu s vodou vyjma nezbytného mytí.

Více
Katalog ke staženíStáhnout PDF

Poptávka

Jméno
Město
Telefon
E-mail
Slevový kód
Příloha
Poptávám


Souhlasím se zpracováním osobních údajů


Odeslat

OK
ANO   NE